Vip Üyelik Şartları

Sitemizde SABİT 50 Üye Olacaktır. Bizim ticari beklentimiz bulunmamaktadır o nedenle çok fazla bir üye alımı yapmamaya site masrafları ve giderlerini karşıyalacak sayıya ulaştığımızda üyelik alımlarını durdurma yönünde karar veriyoruz. !!! En fazla 50 vip Üye !!! Bu rakam Çok karışıklık olduğu için geçilmeyecektir. O nedenle Yeni üye alımları Aralıklı açılacaktır. Dilediğiniz Zaman üye olamamaktasınız. Yeni kontenjan oluştuğunda Yeni üyelik Alımları aktif olacaktır.

Şuan Yeni VİP üyelik Alımları : AKTİF

Merhaba Değerli arkadaşlar Uzun zamandan Beri ücretsiz tahmin veren ATahmin.com Site Masrafları ve çeşitli giderler sonucunda neredeyse kapanma noktasına geldiği için sizlerin desteğine ihtiyaç duymaktadır. 3 Yıldır Kesintisiz hizmet veren sitemiz Bugün itibari ile ücretli VİP Abonelik alan arkadaşlara hizmet vermeye devam edecektir.

Sitemizde sürekli tahminlerimizi takip eden arkadaşlarımızla istişareler sonucu VİP üyelik sürelerini 3 Aylık olarak sabitlemeye karar verdik. Ve yine sizlerin düşünceleri doğrultusunda 3 Aylık VİP Üyelik ücretimizi 200 TL olarak belirlemiş bulunuyoruz. 3 Aylık süre uzun gelen arkadaşlar için şu şekilde bir çözüm geliştirdik. Sisteme VİP olarak kayıt olduğunuz Tarihten itibaren 1 Hafta içinde yorumlardan ve tahminlerden memnun kalmamanız durumunda ücret iadesi talep edebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri: AKBANK – FİNANSBANK