Gazetelerin At yarışı tahminleri

Bugün sizler için yerel ve ulusal yayın yapan gazetelerin altılı tahminleri ve yorumlarını nasıl ve hangi kriterler ile gerçekleştirdiğini detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Tek tek gazetelerin yorumlarına geçmeden önce kısa bir genelleme yaparak başlamak gerekirse, Gazeteler sizlerin oyunu tutturup tutturmama durumunu asla önemsemez sadece sattıkları gazete sayısını ve elde ettikleri gelirler onları ilgilendiren en önemli husustur. İşte o nedenledir ki her gün bir gazetede nereden bakarsanız 150 farklı at yarışı tahmini olur, Buna rağmen söz konusu olan bu gazeteler altılı tutturma başarısını ( 50-100 lira  ikramiye veren kuponlar hariç ) gösteremez.

10 Yılda bir 150 Kupondan 1-2 tanesi tutunca onuda çok büyük bir başarı göstermeyi çok iyi bilirler sürklase bir şekilde o kuponun rakamını çok iyi yaparlar. Hafızalarımda hala duran bir olaydan örnek vermek gerekirse, Bir gazete o o gün için bilen çıkmayan devir eden bir altılıyı bulduk diye uzun süre reklamını yapmıştır. Evet buldunuz ama altılı ganyan devir etti ne güzel hayat değil mi ? Gazetelerin At yarışı tahminleri için illa bir takipte bulanacaksınız şayet bu gazetelerden birinde beğendiğiniz bir tahminci olsun o tahminci yazarı uzun soluklu takip edin aksini yapıp her yere bakarsanız kafanız hepten karışır.

Fanatik At yarışı tahminleri : Fanatik, Spor gazetelerinin içinde oldukça eski bir ulusal gazetedir. Bünyesinde gerçekten benimde bazen göz attığım tahminci yazarlar bulunmaktadır. Tolgahan imal at yarışı tahminleri , Gökhan yalçınkaya altılı tahminleri ve Eray Balcı at yarışı tahminleri fanatik gazetesini diğer gazetelerden bir adım öne çıkarmaktadır. Fanatik altılı tahminleri için yukarıda söylediğimiz söz yine geçerli illa takip edecekseniz bu tahmincilerden birini baz alınız.

Amk Altılı tahminleri : Amk gazetesi altılı tahminlerinde henüz tam olarak sistemini oturtamadığı için her gün neredeyse bir dünya tahmin veriyor. Mümkün olduğunca tutturmayı amaçlayan Amk at yarışı yorumları gazetesi yarış severlerin ilgisini çekmek için her yolu deniyor.

Hürriyet At yarışı tahminleri : Bildiğiniz gibi oldukça eski gazetelerden olan hürriyet, Her alanda bir kitleye ulaşarak daha fazla gazete satmayı amaçladığından bugünde at yarışı tahminlerinde öne çıkıyor. Her ne kadar tahmin verse bile Hürriyet altılı tahminleri pek düzenli olmadığı için ilgi çektiği söylenemez.

Sözcü at yarışı tahminleri : Sözcü gazetesi at yarışı tahminleri alanında sadece olmak için olan pek bir iddaya sahip olmayan köklü ulusal gazetelerden. Bir çok tahmin veren gazete takip edilmeye değer görünmüyor. Sözcü altılı tahminleri yazarlarından biri veya bir kaçını takip etmek belki işinize yarayabilir.

Fotomaç at yarışı tahminleri : Yarış severlerin içinde bilmeyenin olmadığı fotomaç altılı tahminleri veya kendi deyimleri ile fotomaç altılı tüyoları geniş bir ilgi ile karşılaştığı dönemler bir çok kez olmuştur. Fanatik ile beraber sektörde göze batanlar arasında olan bu ulusal gazete içinde takip etmeye değer bir  kaç at yarışı tahmincileri bulunmaktadır.

Tempocu at yarışı tahminleri : Tempocu at yarışı tahmini veren önde gelen ulusal gazetelerimizden birisi, Ganyan bayilerinde sıklıkla tempocu altılı tahmini göze çarpmıştır.  Bana göre arka planda kalsa bile puanlamalar ve yarış analizi itibari ile tempocu şuan için en iyi seçenek gibi duruyor.

Bu alan mümkün olduğunca her gün güncellenerek sizlere tavsiye etmesek bile yerel ve ulusal gazetelerin tahminlerini iletmeye çalışacağız. Altılı ganyanın bilenin olmadığını farz ederek en iyi takip ve yarış analizini yapan site olduğumuz konusunda iddaalıyız. Her yarış programına sadece bir tahmin vererek bu başarıyı yakaladığımız içinde kendimizi ayrıca mutlu arz ediyoruz.