8 Mayıs 2018 Ankara Altılı ganyan Tahminleri

Bir süre ücretsiz hizmet vereceğiz.

Çim ağırlıklı bir Ankara Programı

8 Mayıs 2018 Ankara At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: ORTA

Yedili ganyan başlangıcı: Yokki

1.Ayak: Oldukça kalabalık geçtiğimiz bir ayak oldu normal şartlarda lakin kuponu tamamladığımızda ciddi büyüdüğü için burada risk almak zorunda kalıyoruz. Son yarışını üst grupta beğendiğim KÜÇÜK BEYZA – ZAFER MEYDANI ve çimde nasıl koşacağını merak ettiğim MAJOR TROWBECK yazarak burada risk alalım.

2.Ayak: Formda isim CANDOSTUM aşina olduğu çim pistte iddaa sahibi olacaktır. BABA METİN sürekli sprintine geç kalıp yetiştiremediği yarışlar sonrası bugün iddaalı, TETİNA ve ŞELALE ile burayı sağlama alamasakda birazda risk ile 4 isim  yazarak burayı geçelim.

3.Ayak: PERİ LİNA ile beraber koştuğu son yarışında kafayı verene kadar PERİLİNA ya ter döktüren MAKSİMONNA bugün çok inandığım bankomuz oluyor.

4.Ayak: Sürdirek bir isim çıkacağı belli olan GECENİN KRALİÇESİ haklı favori, Alternatif arayanlar tek olarak değerlendirebilir lakin böyle favori isimler benim stilime uymuyor. Özellikle kumda farklı bir yarış beklediğim KIZIM SEMA  ilk at olarak sonrasında AKŞEKER ve ALYAYLA yazıyorum. Yeri kalan ASRI SAADET ekleyebilir.

5.Ayak: Normal Şartlarda Burayı PİRSUSLU’nun uzak ara kazanması gerekir. Gerek üzerindeki jokey gerekse ilk kez uzuna çıkması korkuttu beni yanına 2 ve 3 yazıp geçiyorum.

6.Ayak: Son yarışını asla dikkate almamanızı tavsiye ettiğim KEEP WALKING bugün tabelada mutlaka olacaktır. Sıralamam: 8///////////-1-2-4-5-6-7-10////3-9

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı

8 Mayıs 2018 Ankara Altılı ganyan Tahminleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*