4 Ocak 2018 İzmir Takı değişiklikleri

6 Koşulu izmir programında takı değişikliklerine ait bilgileri sizlere sunacağız.

Koşu 1: Günün ilk koşusunu ŞARTLI 3 bir koşu oluşturuyor. 5 İngiliz Atın katıldığı bu koşuda Altılı ganyan başlıyor aynı zamanda GANYAN oyunu oynayabilirsiniz. Koşu mesafesi 1600 metre kum pisttir.

Koşu 1 takı değişikliği olan isimler: OĞLUMMELİH Son yarışında kapalı gözlük ile koşan bu isime bu yarışında DİLBAĞI ilave olmuştur.

Koşu 2: 9  3 yaşlı ingiliz tayın katıldığı bu maiden koşuda beşli ganyan başlıyor. 1. ÇİFTE, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS ve GÜNÜN GANYANI oyunları bu koşuda oynanabilecek. 1400 metre mesafeli bu yarış kum pistte koşulacak.

Koşu 2 takı değişikliği olan isimler: TÜRKŞAD Son maiden koşusunda kulaklık ve dilbağı ile koşan bu tay bugün dilbağını çıkartarak sadece kulaklık takısı ile koşacaktır.

Koşu 3: Şartlı 5 dişilere mahsus bu koşuda 4 dişi arap atı mücadele edecek, 4’LÜ GANYAN bu koşuda başlarken aynı zamanda Ganyan ve Sıralı ikili oynayabileceksiniz. Koşu mesafesi 1900 olan bu koşu kum pistte koşulacaktır.

Koşu 3 takı değişikliği olan isimler: TUMBULZELE Son yarışına baktığımızda kulaklık ile koştuğunu gördüğümüz bu arap atı bugün kulaklığı çıkartarak bu yarışa kapalı gözlük ile katılacaktır.

Koşu 4: 3 yaşlı ingilizlere ait bu şartlı 3 koşuda 4 ingiliz atı birincilik için kıyasıya mücadele edecek. HARUNHAN ve GÜLLER ağlasın isimli tayların eküri olarak start alacağı bu koşu 1200 metre mesafede ve kum pistte koşulacaktır.

Koşu 4 takı değişikliği olan isimler: Bu koşuda herhangi bir takı değişikliğine giden bir at bulunmamaktadır.

Koşu 5: İzmir’de günün tek grup yarışı olan GRUP 3 bu koşuda 4 ve yukarı yaşlı arap atları start alacak. 7 Arap atının katılacağı bu zevkli mücadelede  GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS ve ÇİFTE oyunları oynanabilecek olup 2200 metre gibi uzun kum pistte koşulacaktır.

Koşu 5 takı değişikliği olan isimler: ÜNALAMCA Son yarışına baktığımızda Kapalı gözlük ve Dilbağı ile koştuğunu gördüğümüz bu isimde bugün ilgilileri tarafından dilbağı çıkartılarak sadece kapalı gözlük ile koşacaktır.

Koşu 6: Geldik günün son koşusuna 4 ve yukarı ingilizlerin ŞARTLI 5 mücadelesine 4 ingiliz atı katılacak 1400 mesafeli bu yarışta GANYAN, SIRALI İKİLİ oyunlarına katılabileceksiniz.

Koşu 6 takı değişikliği olan isimler: Bu koşuda herhangi bir takı değişikliğine giden bir at bulunmamaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*