4 Ocak İzmir Altılı Ganyan tahminleri

İzmir’de bugün normal altılı ganyan vermek saçmalıktan başka bir şey olmaz. Mümkün olan en ufak kurgu ile kupon vereceğim arkadaşlar umarım başarılı oluruz.

1.Ayak: Çok kolay gözüken bir yarış olsada biraz kurcalayınca 3 ismin birbirine üstünlük sağlayabileceği bir yarış olduğunu düşünüyorum. HAZARDAĞI, BÜTÜNAY ve MADAMELLİ bu 3 isim birbirlerini geçebilecek kapasitede lakin başta belirtdiğim gibi bugün normal kupon vermekten ziyade misli kupona yöneleceğimiz için tek atarak risk almak zorundayız. O nedenle ben o riski BÜTÜNAY ile  almak istiyorum HALİS KARATAŞ ilk kez biniyor ve sihirbazın bu ata bir tık çıta atlatması halinde bu yarışı lehine çevireceğini düşünüyor ve umuyorum.

2.Ayak: FLYING PEGASUS üzerinde orta sınıf bir jokey olsa dahi bugün banko önereceğim bu isim bu aprantiyle yarışı lehine çevirebilecek mi ciddi tereddütlerim var. O yüzden yanına HAŞİMOĞLU ve MAGIC RAMPER yazıyor burayı geçiyorum.

3.Ayak: Burada fazla söze gerek yok aslında MY SULTAN temposunu kabul ettireceği bu yarışta M.KAYA ile çokta zorlanmadan kazanacaktır.

4.Ayak: S.DÜLGAR kimdir nereden geldi bilemedim, bugün misli oyun oynuyorsam sırf bu yüzden THARWA doğru düzgün bir jokey hatta apranti olsa çok şanslı olacaktı. Neden derseniz bekleme yapacak bu isimlerin arasında THARWA yarışa tempo verecek M.ÇİÇEK virajda atlarım düşüncesiyle bu ismi sıkıştırmayacak viraj dönüldüğünde isim şahsen THARWA nın LUT seven inatçı bir at olduğunu düşünüyorum. Lakin bu planlar S.DÜLGAR binmeden önceydi HARUNHAN M.ÇİÇEK ile bir şekilde kazanacaktır.

5.Ayak: Yorumsuz YILMABAŞAR diyorum.

6.Ayak: İLKAAN ile BABADÖKER yüksek tempoda giderse DEATH RACER ikisinide avlar. Ben DEATH RACER ve BABADÖKER yazıp geçiyorum.

Altılı ganyan tahminim.

  1. Ayak: BÜTÜNAY
  2. Ayak: 1-3-2
  3. Ayak: MY SULTAN
  4. Ayak: HARUNHAN
  5. Ayak: YILMABAŞARR
  6. Ayak: 1-2

100 Misli yatırılacaktır. Bol şanslar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*