31 Aralık 2017 Adana Altılı Tahminleri

Yılın son yarışında Milli piyango kadar olmasada çok iyi bir ikramiye verebilecek Adana programı ile karşınızdayız. İnanılmaz zor olan programa birde kum pistin Sulu olması eklenince ipini koparanın geleceği bir hal almış görünüyor. Bu programda çok iddaalı olmasamda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

1.Ayak: İlk ayağa dün akşam detaylıca inceledim yarışları tek tek izledim dersime çok iyi çalıştım ve ÖZDEMİR BEY benim  ilk bankom olarak karşıma çıktı, Lakin bugün adanada pistin Muhtemelen sulu olacağı bütün planlarımı alt üst etti kaçak atların kazanma şansı çok ciddi bir derece arttı. KARAFIRAT ve SUFİHAN bu iki isim yarışı süratlandirecek burası bir gerçek ama bu isimler birbirini ne kadar yıpratır orasını kestirmek inanın çok güç, Son yarışında maidendan çıkarken SUFİHAN Lut yarışlarını seven kararterli bir kaçak at olarak notlarımın arasında yer aldı. Birde buna  KARAFIRAT’ın son 200 de bıçak gibi kesmesi eklenince SUFİHAN’a karşı meyillendim. Bugün BANKOMUZ.

2.Ayak: TATVAN KIZILCA bugün yüksek bir AFG oranına sahip olacağı aşikar. Gerek en dış kulvardan çıkması gerek startan çıkarken bazı yarışlarında adaptasyon sorunu yaşaması beni bu isimden uzaklaştırıyor. Rakipleri şablonda olacak.

3.Ayak: Öyle karışık bir yarış ki jokeyler yer değişince hep karışmış. Burada risk alarak EGESAL ve BABABÜLENT yazarak geçiyorum. Yeri olanlar BERZANAĞA ve EZHERAN yazabilir.

4.Ayak: İşin içinden çıkamadığım bir yarış direk HEPSİ diyorum.

5.Ayak: JUSTEAGLE Bu isim bugün gelir gelmez ona birşey  diyemiyorum. Yakında çok can yakacak bu isim kuponlarda olsun diyor. Bu ayağı şablonda sıralıyorum.

6.Ayak: Alın size bir HEPSİ ayağı daha ama maalesef o kadar bütçemiz olmadığı için 5 ata düşürdüm sizin yeriniz varsa HEPSİ yapın. En çok korktuğum ayak burası.

  1. Ayak: SUFİHAN
  2. Ayak: 6-10-2-3-1
  3. Ayak: 4-1
  4. Ayak: HEPSİ
  5. Ayak: 6-12-7
  6. Ayak: 2-1-8-4-9

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*