3 Ocak 2018 İstanbul Altılı tahminleri

Bu aralar şans bizden yana dün çok  güzel bir kurgu ve şansımızın yardımıyla Adana altılısını içeri attık. O kadar ikramiye açıkcası beklemiyordum çok ciddi bir rakam verdi. Gelelim bugün İstanbul Altılısına 2 Tekli bir kurgu deneyeceğiz ama çok fazla iddaalı olmadığımı bilmenizi isterim. Lakin burada ne yazıyorsam aynı kuponu kendimde yatırıyorum bunu bilmenizi isterim.

1.Ayak: Oldukça favori çıkan bir isim TALIP HAN (IRE)- ATEŞİN KIZI orijinli Kurtel ekürisine air FIREY ATES benim kurgu şeklime uymasada biraz  zaruriyet birazda yanında gözüme batan iyi bir at olmamasından ötürü bugün ki ilk bankomuz oluyor.

4.Ayak: Altılı ganyan üzerinde en çok incelediğim koşu burası arkadaşlar. Ben geçmişte bildiğiniz üzere bir çok ikramiye kazanmama vesile olan isim ZAFER ATEŞİ burada karşımıza çıkıyor. Lakin şartlar bu sefer sıkıntılı uzun sayılabilecek bir araya sahip bu isim dezavantajlı görünsede çalışmalarındaki başarılı izlenimler ve rakiplerininde aynı aralara sahip olması beni tek atmaya yönelten faktörler. Yarışı hızlandıracak isimlerin olması ve bu ismin grubumun en kalitesini olduğunu düşünmem Ö.YILDIRIM ile birleşince ZAFER ATEŞİ 2. Bankomuz oluyor.

  1. Ayak: FIREY ATES
  2. Ayak: 5-9-4-3
  3. Ayak: 8-1-2-4-3
  4. Ayak: ZAFER ATEŞİ
  5. Ayak: 6-1-7-8-3
  6. Ayak: 8-2-1-7-6

Tuttuğunuz isimleri sizlerde muhakkak ekleyin. Ben tutmadığım ismi sırf olsun diye yazmıyorum sonuçta her ata para veriyoruz.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*