3 Ocak 2018 Bursa At yarışı tahminleri

Uzun zamandır formda tahminleri ile başarıdan başarıya koşan ozan Tiryaki kardeşime başarıların daim olsun diyerek Bursa tahminlerime geçmek istiyorum. Altılı ganyan ayaklarını sadece banko Attığım ayakları yorumlayacak diğer ayaklardaki sıralamamı sadece en altta şablonda görebileceksiniz.

2. Ayak: Yarış severler anlam veremediğim bir şekilde RENGÜL’ü favori çıkarmışlar. İstikrarsız bu ismin hele birde bu kilo ile bu yarışta fotoyu önde geçmesi imkansız gibi ( en azından benim için ) görünüyor. RENGÜL elendikten sonra geriye kalan isimlere baktığımda sivrilen bir isim olarak GÜNYÜZÜ çıkıyor. M.ÇİÇEK Son zamanlardaki artan formuyla bu yarışı lehine çevirecektir diyor ilk bankomuz GÜNYÜZÜ oluyor.

3.Ayak: Beni takip eden arkadaşlar bilecektir, Favori ismi tek atmak bana göre hiç değil ama bazen şartlar onu gerektiriyor. Dün Ozan Tiryaki kardeşimin dediği ve doğru bildiği M.ÇİÇEK Çiftesi bugünde çok mantıklı görünüyor. BOSPORUS (IRE)- WHITE BLOOD orijinli WHISPERı tek atıyor gerisini M.ÇİÇEĞE bırakıyoruz. geri kalan ayaklarda risk almak  istemiyor ve kapatıyorum. Cümleten bol şanslar.

  1. Ayak: HEPSİ
  2. Ayak: GÜNYÜZÜ Banko
  3. Ayak: WHISPER Banko
  4. Ayak: HEPSİ
  5. Ayak: HEPSİ
  6. Ayak: HEPSİ

Hepsilerin çok olduğuna bakmayın ben ekürileri yazmıyorum. 43.200 TL tutuyor kupon yarın görüşelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*