3 Mart 2018 Adana Altılı ganyan tahminleri

Adana yarışlarında ikramiye miktarı kritik isimlere bağlı olacak. AGF yönünden ağır favori isimlerin normalde favori olsa bile çok ciddi manada favori olmayı hak ettiklerine inanmıyorum.

3 Mart 2018  Adana At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: Orta

Yedili ganyan başlangıcı: Bugün için uzak duralım.

1.Ayak: Güne her zaman ki amaçla herkesi yatırmak istenilen bir koşu ile başlıyoruz. Lakin uzun süredir takip ettiğim bir isimi bugün bu yarışı lehine çevireceğine ben inanıyorum. Bankomuzu sadece vip üyeler görebilecektir.

2.Ayak: Günün 2. ayağın SHERMAN OAKS banko olarak değerlendirilebilecek kalitede bir isim birazda zoraki bir kaç isim yazacağım yanına. 2-3-4-7-9-10

3.Ayak: 1-3-8 Buranın kapalısı olur gibi görünüyor. SMOTHRAKI ve THREE CAT burada göze batan isimler olsa bu gruptaki isimler çok sert gelecektir.

4.Ayak: Burada DISTANT RISING çok ağır favori çıkacak ama ben bu kadar favori çıkmasına anlam veremiyorum. Ciddi manada tehlikeli isimler söz konusu bu ayağıda vip üyelere özel bırakalım.

5.Ayak: HÜRADAM yarışı kazanmaya çok yakın görünüyor. Son yarışlarına nazaran bugün daha iyi koşmasını beklediğim  bu isim bugün bankomuz. Bu ismi tek atmayanlar 2. Ayaktaki ismi tek bırakarak buraya çok at yazabilir.

6.Ayak: 2-3-6-7-8-9-11-12-13-14-15 Yazdık içimiz rahat son ayağı izleyeceksek bu kadar at yazmamız gerekiyor oldukça zor birbirine denk isimleri son ayağa  toplamışlar. Yedili ganyan için BATINHAN ÖZKARA ve ÇAKİRALİ yetebilir.

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı.

3 Mart 2018 Adana Altılı ganyan Tahminleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*