28 Mart 2018 Bursa Altılı ganyan tahminleri

Bir süre ücretsiz hizmet vereceğiz.

Bursa Programı fena gözükmesede ağır favori isimlerden zorlanan olacağını sanmıyorum.

28 Mart 2018  Bursa At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: YÜKSEK

Yedili ganyan başlangıcı: Bugün Sizleri bilemiyorum ama ben yedili ganyana yöneleceğim o nedenle buraya baya kafa patlattım. İlk bakışta GÖZÜMKALDI tek olarak gözüme çarpan isim olsada yarışta OĞLUM OZAN gibi yıpratıcı bir isim olması ve GÖZÜMKALDInın vermiş olduğu ara beni bu isimden ciddi manada uzaklaştırmayı başardı. Ben son yarışlarında yavaş yavaş eski  formuma geliyorum der gibi yarışlar sergileyen JUNİOR ZAPPA yı birazda risk alarak kuponumda tek bırakıyorum.

1.Ayak: LAST PRINCESS İstanbul’dan gelen bu isim bana sorarsanız tek atılacak kadar yarışın favorisi değil  sentetik yarışında kaçak at olduğunu belli eden bu isim bugün ESMER gibi süratli bir isimin yanında kaçamaz. Ben bu iki isimin yanına Özel duygular beslediğim FEVRONYABAY’ın Kardeşi SİVEREK MEYDANI yazıyor 3 isimle burayı geçiyorum. Altılı ganyan oynayacaklar burayı doldurabilirler.

2.Ayak: Son yarışında EGEBEYİ istediği tempoyu kurarak yarışı bitirdi yarış çok hızlanmadı. O gün için BERATBEY beni mahcup etti ama bugün ASARCIKLI ve KUTLUERİNOĞLU BERATBEY’in istediği tempoyu yarışa verecektir. Ben sonlardaki etkili ataklarıyla BERATBEY veya IŞKINAT’ın kazanmasının Doğal sonuç olacağı kanaatindeyim.

3.Ayak: Bugün oldukça enteresan sürpriz isimler ilk atım olarak karşıma çıkıyor. Umarım bunları tek atmadığıma pişman olmam. Son yarışlarını ölçü almadığım bu kilo  ile böyle bir grupta çok iş yapacağına inandığım CRASSUS ilk atım beni korkutan şey yarışın çok hızlı gitmeme ihtimali o yüzden, ARCHMAN, KUPALIM, HERO ADMİRAL ve HERE IN BLUE yazıp burayı 5 atla geçmeye çalışacağız.

4.Ayak: Günün bana en zor koşusu burası geldi fazla yorum yapmadan 1-2-3-4 yazıp burayı atlayalım.

5.Ayak: EZİNE GELİNİ kaçacak MALAKKA yakalayacaktır. Bence başka ihtimal zor.

6.Ayak: Yarışın neresinden bakarsanız bakın BABA DİNO öle yada böle yarışı lehine çevirir.

Kupon Bedeli: 7’Li ganyan 60 tl.

28 Mart 2018 Bursa Altılı ganyan Tahminleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*