27 Şubat 2018 Adana At yarışı tahminleri

Adana yarışları oldukça zorlu Ciddi bir ikramiye verebilecek bu altılıda şansımızı deneyelim şansınız bol olsun.

27 Şubat 2018  Adana At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: Orta

Yedili ganyan başlangıcı: Bugün için uzak duralım.

1.Ayak: Güne mahkemelik bir yarışla start vereceğiz mümkün olduğunca az atla geçmeye çalışalım çünkü arkası dahada zorlu sıralamamız, 8-9-3-1-5

2.Ayak: Banko tercihimizi burada bir isimden yana kullanmak durumundayız. O isim konusunda tam karar veremedim gün içinde gelecek bilgilerden sonra 2 isim arasında kaldım onlardan birini tercih edeceğiz.

3.Ayak: UZUNBEY uzun aradan sonra önde tek tempo kurabileceği kendi ayarında atlardan oluşan bir grup bulmuş gibi görünüyor. Lakin sürpriz bir isim yıkar bu ismi yıpratır yarış ozaman karışır. Başta geçen yarışta 15 ganyanla önerdiğim ama 2. olunca yattığım YANTAR sonra ZEHİR HAFİYE ve MAVİ ATEŞ

4.Ayak: Burada ilk atımız vermiş olduğu araya ve ilk kum yarışı olmasına rağmen SUPERSTAR ardınden 2 ve 5 yazarak üç at ile burayı zorlanmadan  geçeriz.

5.Ayak: Son ayakta tek atmayacağımı dünden beri kararlaştırdım. O yüzden burada banko tercihimizi kullanmak durumundayım. O ismi sadece vip üyelerimiz görebilecek. kupon oldukça  ufaldı burayı tekde atmayabiliriz.

6.Ayak: BOTAN son yarışından sonra doğal olarak burada %50 üzerinde oynanır. Gerçi belki yanılıyordum ama ben bugün tek atmayacağım. Özellikle sürekli verdiğim LAMAZİ aprantiyle olsada  çok şanslı ardından TARAKÇI gibi bir ismin anne baba bir tam kardeşi DANIŞMENT ve AREMBO yazarak burayı geçmeye çalışacağız gün içinde gelecek haberlere göre kuponda değişiklik yapabilirim.

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı.

27 Şubat 2018 Adana Altılı ganyan Tahminleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*