22 Şubat İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

Her zaman olduğu gibi zayıf bir İzmir programı ile  beraberiz. En azından bugün ki koşularda yedili ganyan seçeneğimiz var sevindirici olan kısım orası bizde yedili ganyana yöneldik

22 Şubat 2018 İzmir At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: Yüksek

Yedili ganyan başlangıcı: MIZZEN OF TURKEY ciddi bir ara vermemiş olsa tek olurdu yanına sadece RED EYE yazarsak burayı geçeriz diye umut ediyorum.

1.Ayak: Yedili ganyana yöneldik ama ciddi manada bazı yarışlar zor, Burasıda keza öyle 4-5 At birbirine oldukça denk görünüyor sıralamaya geçelim: Sıralamam: 3-5-9-4///10

2.Ayak: DOYOUN HEARTED ben bu Atlardan farklıyım de gibi Gökhan gökçede gruptaki en iyi jokey konumunda bu ikilinin birleşiminden bir birincilik çıkacaktır.

3.Ayak: Uzun süredir bu şekil bir grupta koşmasını beklediğim RUAT bugün için çok zorlanmaz. Birde oldukça  cazip çıkar.

4.Ayak: GÜLŞEKER Hep kazanıyor bende hiç beğenmiyorum. Bugünde güvenmiyorum üç at yazacağız. 1-6-3

5.Ayak: MADAM ELLİ haklı favorimiz ama burası geçilmeden yedili ganyan bile çok para vermez yanına VİKONYA yazıp TOKAÇOĞLU destekleyelim.

6.Ayak: GALYALILAR artık kazanma vakti geldi ben üzerinde apranti olsada bugün geçileceğini sanmıyorum umarım bizi yanıltmaz.

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı.

22 Şubat 2018 İzmir Altılı ganyan Tahminleri

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*