21 Şubat İstanbul Yarış Analizi

21 Şubat İstanbul Yarış Analizi başlıklı yazımıza geçiyoruz. Bugün İstanbul altılı ganyan oyununda kısa bir program gözüksede bu altılı para vermez diyebileceğimiz. Bir bülten değil gibi görünüyor. Tek veya Banko isimleri sadece vip üyelerimiz görebilirken diğer ayaklar herkese açık şekilde yorumlanmaktadır.

4.Ayak: Gümbürgümbür haklı olarak ağır favori çıkacak gibi görünüyor. Son yarışlarında formda BATMAN ASLANI’na çarpılan bu isim bugün kendi sikletinden alt sınıf atlarla koşmasının yanı sıra kolay kolay bulamayacağı bir kilo ile piste çıkacak. Rakipsiz bir isim değil bana göre ŞAHİNTER son fiyasko kaba kum denemesinden sonra bugün farklı olduğu sentetik pistte GÜMBÜRGÜMBÜRE ciddi manada rakip olacak. Luta girmeleri halinde ben Lut yarışlarını seven ŞAHİNTER’in yarışı kazanacağını düşünüyorum.

Diğer ayakları sitemizin ayakta kalması adına sadece vip Üyelerimizin görebileceğini unutmayalım. Ayrıca çok uzun zamandır olmadığı şekilde bugün İstanbul yarışlarında hiç geçilmez bir bankomuz söz konusudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*