20 Şubat Kocaeli Altılı ganyan tahminleri

Adana’da yedili ganyana yöneldik aslına  bakarsanız Kocaeli  programında aynı fikirdeydim ama içine girince herşey zorlaştı. Gün içinde değişiklik olmazsa altılı ganyan oynayacağız.

20 Şubat Kocaeli At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: ORTA üstü

1.Ayak: Ben Sıralama vereceğim ama tavsiyem hepsi yapmanız yönünde  olur klasik herkesi yatırarak beşli oynamaya yöneltmeyi amaçlayan zor bir koşu ile start vereceğiz. Sıralamam: 5-3-2-4-1-8///HEPSİ

2.Ayak: Burada bir şekilde tek atmaya karar verdik takip listemdeki bu isimin ben talihsizlik yaşamaması halinde rahat bir birinciliğe uzanacağı kanaatindeyim Bankomuzu sadece VİP üyeler görebilir. 

3.Ayak: 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Yazdık bir  şeyler takılsın diye bekliyoruz.

4.Ayak: ROMEO bir kaç tık önde risk almak isteyenler bu isimle risk alsın yedili ganyan oynayacak oynayanlarında tercihi bu olmalı ama ben altılı ganyanda ÖZİLHAN’da yazıyorum yanına.

5.Ayak: Son yarışında bir şekilde kazanmayı bilen GOLD FOOT için bu sefer o kadar kolay olmayacak. PRİNCESS DI ve THE LAST LEGEND yazıp son ayağı bulalım.

6.Ayak: 10-9-1-3-5 yazalım ağır favori olacağı kesin olan SUNLIGHT MELODY bugün geçilmesini bekleyerek günü sonlandıralım. Dediğim gibi  eğer planlamalarda bir değişiklik olursa yarın güncelleme yaparak yedili ganyana dönebiliriz.

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı.

20 Şubat 2018 Kocaeli Altılı ganyan Tahminleri

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*