20 Şubat Adana At yarışı Tahminleri

Çok kolay olmasa da ben şahsen çok bir ikramiye vereceğine ihtimal vermiyorum. O Nedenle şahsi fikrim 7’li ganyan oyununa yönelmek olacak ki ben altılı, beşli vs.. vs.. oynamadan direk 7’li ganyana yönelmek.

20 Şubat Adana At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: ORTA

1.Ayak: Son Yarışında ALASULU bizlere ışık yakmış olsada bu ışıkla denk grupta denk atılabilecek bir isim gibi görünmüyor. Mümkün olduğunca Kalabalık tutup sürprizle karşılaşmak istemiyorum. Sıralamam: 1-10-8-11-4-6-5

2.Ayak: SİNGAPORE PRENSESİ bu kiloları nadir bulur, Bu şartlarda kuponlarda olmasından çok olmamasını sürprizle karşılaşıyorum. BOZDAĞ EFESİ bu atın başına gelmeyen talihsizlik kalmıyor bugünde kesin bir sorun yaşar. Kısacası burayıda kalabalık tutmakta fayda var. Sıralamam: Kalan sıralamayı sadece VİP üyeler görebilir. 

3.Ayak: 1-2-3 den  sonra hafif kilosu ile CRİCOOR eklersek arkamıza yaslanır rahat bir yarış izleriz diye düşünüyorum.

4.Ayak: GÖĞÜSGEREN bu form durumuyla kolay kolay geçilmez. Kaba kumu söken bu isim uzun bir seri yaparsa beni şaşırtmaz yaşıtlarının arasında benzer formda şuan için bir isim yok.

5.Ayak: DUQUAN haklı favori olsada bu koşullar altında bugün geçilmesede sallanması muhtemel ben yanına tek bir isim yazarak burayı geçeceğimize inanıyorum. O isim ***** Sadece Vip üyelerimiz görebilir.

6.Ayak: Burası kapamalık yarış gibi görünüyor lakin bütçe konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşları düşünerek bir hayli çalıştım buraya 4 ata indirdim. Lakin benim kuponumda Hepsi olacak burası oldukça sıkıntılı sıralama: 1-2-7-4/////HEPSİ

Kupon Bedeli: Sizlere bağlı.

20 Şubat 2018 Adana Altılı ganyan Tahminleri

 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*