2 Ocak 2018 Kocaeli Altılı tahminleri

Merhaba Arkadaşlar Uzun zamandır devam eden zayıf bültenlere bugünde devam ediyoruz.  Fakat Bugünü diğerlerinden farklı kılan bülten üzerinde birden fazla takip ettiğim atlar olması ve bu atlara son derece güvenmem diyebilirim. Hemen Kocaeli At yarışı Tahminlerime geçmek istiyorum.

Koşu 1- Bana Soracak olursanız bugün 7’li Ganyan oynamalısınız. Nedenini soracak olursanız  hem program çok zayıf hemde ilk koşuda bana göre kazanma şansı çok yüksek olan nispeten cazip bir isim koşuyor. BEN ANADOLU- ZEHRA.118 orjinli GERGİN çok uygun bir grup bulmuş 3 aylık bir arası olmasına rağmen kaba kuma yatkın orjini ve çalışmaları ile bugün için kazanmasına kesin gözüyle bakıyorum. İllede rakip arayanlar GÜMÜŞKUŞAK deneyebilir.

Koşu 2- Yine uzun süredir takibimde olan bir isim altılı ganyanın ilk  ayağında karşımızda üstelik son zamanların formda jokeyi M.ÇİÇEK idaresinde yarış içinde talihsizlik yaşamaması halinde rahat kazanacağına inandığım GREEN GÖNEN- VIVIANA Orjinli VIHIGHPE isimli tayın rahat bir birinciliğe uzanmasını bekliyorum. illede rakip arıyorsanız Özcan tek rakip bence.

Koşu 3- 2 aylık aradan sonra bu yarışa katılan ULUKIZ‘ın Ankara kaba kumunda 60 kilo ile yaptığı o yarış halen gözümün önünden gitmiyor. Belki o gün çok iyi koşmadı ama bu kiloyla bugün bunları sırtında taşır. Çifte olmadığına çok üzüldüğüm bir yarış altılı ganyan M.ÇİÇEK çiftesiyle başlayacaktır.

Diğer ayaklar sizin yorumunuza kalmış arkadaşlar.

7Li Şablonum.

1.Ayak – GERGIN BANKO

2.Ayak – VIHIGHPE BANKO

3.Ayak – ULUKIZ BANKO

4.Ayak – Hepsi

5.Ayak – Hepsi

6.Ayak – Hepsi

7.Ayak – Hepsi

Altılı ganyan şablonumda aynı şekilde yatırılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*