15 Mayıs 2018 Kocaeli At yarışı tahminleri

Ankara son ayak 5 at yazılı geldik yatarsak kader diyecez Kocaeli Çok ciddi rakamlara çıkabilir teklerimize güvensekde çok iddaalı değiliz bakalım nasip

15 Mayıs 2018 Kocaeli At yarışı Tahminleri

Kupon Güven derecesi: ORTA

1.Ayak: Yarışa baktığınızda bu yarış çok süratli gider YEŞİL YOL Sonlardaki atakları ile yarışı lehine çevirir dersiniz. Lakin bu düşünce bu yarış için geçerli olmayabilir keza apranti yarışlarında sprinter atların yarış kazanması oldukça zor genelde istatistiklere bakarsanız apranti yarışlarında kaçak atlar daha sık kazanmıştır. Bu nedenler ile buraya, YEŞİLYOL ÇERMİKHAN, DOMANİÇ ve KOVADA yazarak 4 isimle geçmeyi umut ediyorum.

2.Ayak: Son 2 çim yarışını asla göz önüne almadığım GÖLGESİZ bugün için benim şablonumda ilk şansı hak eden isim oluyor. Yanına sadece oldukça form tutan TUTARLI yazıp burayı geçmeyi umut ediyorum.

3.Ayak: 4-2-1-6 Sıralaması pek fazla yorum yazmadan yeterli diye düşünüyorum.

4.Ayak: Son İstanbul yarışını çıplak gözle izlediğim ve bu grup için yeterli olacağına inandığım EGEBERK umarım bizleri yanıltmayacaktır. Bankomuz oluyor.

5.Ayak: Son yarışında iç kulvardan sonlarda elde kazanacak izlenimi veren ama sonunu getiremeyen MASTARKIZI bugün tek olarak değerlendirilebilir. Lakin bugün için yine sonunu getiremez düşüncesi ile OCİUS ve BALYECİ SALİH yazıyorum.

6.Ayak: Denk isimlerin mücadelesinde benim kuponumda birçok isim olacak sizler sıralamaya göre bütçenize göre ayarlayın. 13-6-4-10-15-12-14-8-2 diyor herkese bol şanslar diliyorum.

Kupon Bedeli: Size bağlı

15 Mayıs 2018 Kocaeli Altılı ganyan Tahminleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*