14 Ocak Gulfstream Park İngiltere Altılı Tahminleri

Biliyorsunuz 7’Li ganyan dün devir etti. Bugünde amerikada bana çok kolay gelen yarışlar olunca 7’li ganyan oynamaya karar verdim. Lakin sizler farklı fikirdeyseniz aynı kurguyla 6’lı ganyan oynayabilirsiniz.

  1. Ayak: Günün en zor koşularından sıralamam 3-2-1-4-7
  2. Ayak: 6-2
  3. Ayak: 2-7-9
  4. Ayak: SOGLİO ilk Bankomuz.
  5. Ayak: OVERDRAFT İkinci Bankomuz.
  6. Ayak: Bizde Afgde çok geri planda çıkan PULLED THE GOALIE 3.bankomuz oluyor.
  7. Ayak: 3-10-8

Kupon Bedeli : 22 Lira 50 Kuruş. Dediğim gibi dileyen arkadaşlar 6.Lı ganyana yönelebilir.

 

Yurtdışı Tahminlerinde son zamanlarda güzel programlar çıkıyor, Pazar günü koşulacak Gulfstream Park İngiltere koşuları zevkli fotoda bitebilecek yarışlara sahne olacak gibi görünüyor. Altılı ganyan tahminleri yabancı koşularda birden fazla sitelerden alınan anektodlar harmanlanarak bir araya getiriliyor ve sonucunda ortaya bir şablon çıkarılıyor. İngiltere at yarışı tahminlerine çalışılabilecek pek fazla bilgi bizlere verilmemiş olsa da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

14 Ocak Gulfstream Park İngiltere Altılı  Ganyan Tahminleri

Kupon güven derecesi : Orta Altı

1.Ayak: Saat 21:05’de başlayacak Altılı ganyanda Maiden bir yarış koşulacak 4 ve yukarı İngilizler 1400 metre kum pistte yarış hayatlarının ilk birinciliği için mücadele edecekler.

      1.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

2.Ayak: Bu koşuda 5’Lİ GANYAN, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ oyunları kabul görecek. 4 ve Yukarı İngilizlere ait bu şartlı koşu 1700 metre çim pistte koşulacaktır.

      2.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

3.Ayak: Bu koşu üzerine 4’LÜ GANYAN, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS oyunlarına iştirak edebileceksiniz. 1700 Metre mesafeli çim pist yarışında 4 yaş ve yukarı yaşlara ait İngilizler boy gösterecek.

      3.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

4.Ayak: Kazanan Atın yarış hayatının ilk birinciliğini kazanacağı bu koşuya 3’LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ gibi oyunlarla iştirak edebileceksiniz. Bu maiden yarış 1200 metre mesafede 3 yaşlı İngilizlerin Katılımıyla gerçekleşecektir.

      4.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

5.Ayak: 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ oyunlarının oynanabileceği bu ayakta günün bir çok ayağında olduğu gibi 4 yukarı İngilizler mücadele edecek. Çim pistte koşulacak olan koşunun mesafesi 1500 Metre çim pisttir.

      5.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

6.Ayak: Maiden bu koşuya GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ bahisleri açılmış görünüyor. Kapanış ayağı olan bu koşu 3 yaşlı İngiliz  taylara ait bir Maiden koşu, 1200 metrede kum pistte olacaktır.

      6.Ayak tahminim: Tahminleri Sadece vip Üyeler görebilir.

 

 

 

 

 

 

 

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*